Den bezpečnějšího internetu 2022 - odborná konference

Někteří z Vás se během distanční výuky zúčastnili nabízeného webináře ohledně problematiky dětí a internetu. Než bude spuštěné další kolo, je tu pro zájemce tato konference.

Ministerstvo vnitra, odbor prevence kriminality a sdružení CZ.NIC, společně s dalšími partnery, si Vás dovolují pozvat na odborný panel ke Dni bezpečnějšího internetu „Safer Internet Day“, který se uskuteční dne 8.2.2022 od 12. 00 hod. online (formou veřejného streamovaného vysílání) z Experience Magenta Centra, Arkády Pankrác, Praha. Hlavním tématem Dne bude bezpečnost dětí na internetu: Co dětem na internetu nejčastěji hrozí? Jak se na hrozbách podepsala pandemie? Jaká jsou slabá místa a v čem děti a rodiče dělají nejčastější chyby? A jak jednotlivým rizikům čelit, ať už na úrovni jednotlivce či systémově?

Více informací naleznete v přiloženém letáku, informace jsou zveřejněny rovněž na webu Bezpečnost dětí na internetu: odborný panel v rámci Dne bezpečnějšího internetu – Prevence kriminality. O dalších podrobnostech včetně odkazu na vysílání Vás budeme brzy informovat.

pozvanka-dbi-2022_odborna-konference_final.pdf
Datum vložení: 3. 2. 2022 14:00