Opatření v MŠ

Jak to bude v prosinci?

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci jsme se (ač nedobrovolně) museli přizpůsobit i my.

V pátek 3.12. si dopoledne v MŠ užijeme Mikulášskou návštěvu s nadílkou.

Besídka s rodiči, knížka po besídce od rodiče Ježíška, společné strojení stromečku s rodiči, nově i zpívání u rozsvěceného stromu - to vše je zrušeno.

Na dotazy maminek, zda mají napéct perníčky… Pokud chcete, tak můžete, ale nebudou použity ke konzumaci dětmi. Poslouží jako voňavá dekorace na stromečky v jednotlivých odděleních a navodí nám atmosféru Vánoc.

Program ve školce to ale neomezí. Chceme dětem připravit Vánoce jako vloni s výzdobou, zpíváním, recitováním, vyráběním dárečků, pouštěním lodiček, krájením jablíček, házení střevícem, slavnostním obědem a dárečky od Ježíška do MŠ.

Máte-li nějaký nápad, pomoc, sponzorství, … - vše je vítáno.

Děkujeme za projevenou ochotu a spolupráci, s kterou na nás myslíte.

Věříme, že příští rok nám ukáže přívětivější tvář a že se budeme moci více setkávat.

Datum vložení: 26. 11. 2021 8:39
Datum poslední aktualizace: 26. 11. 2021 8:42