I N F O R M A C E   P R O   R O D I Č E

AKCE VE ŠKOLE:

Exkurze

V úterý 12. 12. 2017  jedeme  do Skutče.  Navštívíme muzeum, prohlédneme si vánočně vyzdobené náměstí a nakonec se podíváme na generální zkoušku vánoční akademie ZŠ Komenského.

Odjíždíme objednaným autobusem v 8:00 hod. od školy, vracíme se kolem 12 hodiny. Vyučování končí podle rozvrhu. Odpolední vyučování (4. a 5. třída) a kroužek se koná.

S sebou vhodné oblečení, v batohu svačinu a pití.

Vybíráme 20,- Kč na vstup do muzea.

Sobota 2.12. od 17.00 – rozsvěcení stromu na hřišti v Miřeticích,

sraz v 16.45 u stromu,

po našem vystoupení prosíme rodiče o vyzvednutí dětí.

- Adventní kalendář – do konce týdne (1.12.) si každý žák přinese   jeden  malý dáreček v hodnotě asi 30 korun jako překvapení do našeho adventního kalendáře - může být libovolně zabalen. Všechny dárečky budou ve školní družině uloženy do stejných krabiček.

Od pondělí 4.12. si vždy po velké přestávce vylosovaní žáci po dobu adventu  jeden dáreček vyberou. Kdo jeden přinese, jeden si odnese. Akce je dobrovolná, kdo dárek nepřinese, nebude ani losován.

- Mikuláš –        5.12. bude Mikulášská nadílka, prosíme rodiče, aby sladkosti nosili také během příštího týdne (do 1.12.). Platí, jak bylo domluveno na SRPDŠ – jen pro žáky ve třídě!

(1. ročník - od rodičů byly vybrány peníze na balíčky, 2. a 3. ročník 18 krát  a 4. a 5. ročník 9 krát ).

- vánoční dáreček pro jednotlivce – v hodnotě 50,-Kč pro spolužáka, kterého si vylosuji, opět každá třída samostatně, losovat budeme v prosinci.

V pátek 22. 12. je ředitelské volno – žáci zůstávají doma!

Souhrnné informace ze SRPDŠ

- fond SRPDŠ pokračuje nadále stejným způsobem, spravuje paní Čapková

- další důležité akce:

- 28.10. - Vítání občánků - vybraní žáci

-   4.11. - Zlaté svatby – žáci 2. – 5. ročníku

-   9.11. - Ležácké veršování - vybraní žáci

-   2.12. - Rozsvěcení stromu – všichni

-   5.12. - Mikuláš – ve škole

- 20.12. - Vánoční besídka

- plavecký výcvik  proběhne ve čtvrtek 22.2.-3.5.2018 v čase 8.00 – 10.00

-pokud změníte zdravotní pojišťovnu dítěte nebo kontaktní telefonní číslo, oznamte změnu ve škole

- celoročně sbíráme     - sušenou pomerančovou kůru